Kontakta samordnaren i din närmaste entomologiska förening (se nedan), eller SEFs projektledare Kajsa Mellbrand (faunavakteri@sef.nu)!

Samordnare

Norrlands entomologiska förening

Andreas Garpebring agarpebring@hotmail.com

Entomologiska föreningen  i Dalarna och Västmanland

Uno Skog uno.skog@spray.se

Thomas Harry thomas.harry2@gmail.com

Entomologiska föreningen i Uppland

Thomas Persson Vinnersten thomas.perssonvinnersten@gmail.com

Stefan Eriksson stefan.lugnet@telia.com

Föreningen Sörmlandsentomologerna

Leif Svanblom Leif@kth.se

Entomologiska föreningen i Östergötland

Kjell Antonsson kjell.antonsson56@gmail.com

Björn Ström bjorn_strom@telia.com

Västsvenska entomologklubben

Oskar Gran oskargran@gmail.com

Gotlands entomologiska förening

Arne Pettersson p.arne.pettersson@telia.com

Föreningen SydOstentomologerna

Christoffer Fägerström christoffer@fsoe.se

Entomologiska sällskapet i Lund

Peter Rolfson peter.rolfson57@gmail.com

Denna webbplats, precis som många andra webbplatser, använder kakor (cookies). Vi använder kakor för att kunna ge dig en bra upplevelse när du besöker vår webbplats. Kakor används även för webbstatistik för att kunna göra förbättringar på webbplatsen. Du kan välja att godkänna att vi använder kakor under ditt besök genom att klicka på “Jag accepterar”.  Klicka för att läsa mer om SEF:s behandling av personuppgifter.